Hizmetlerimiz

K12NET

K12 net iletişim sistemi, öğrencinin anlık gelişimi ve diğer bilgilendirme amaçlı uygulamalar konusunda verilere dayalı bilgi paylaşımı sağlayan bir iletişim yöntemi olarak sürekli kullanılacaktır.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hizmete sunulan e-okul sistemi ile veliler, öğrencilerine ait okul bilgilerine kolayca erişim sağlayabilmektedir. E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi ile öğrenciye ait tüm not ve devamsızlık bilgileri güncel şekilde öğrenilebilmektedir.

Okul Kıyafetleri

Okulumuzda belirlenmiş ve öğrenci ve velilerimize duyurulmuş kılık-kıyafet düzeni uygulanır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Servis Hizmetleri

Okulumuz sene başında belirlenen taşımacı firmadan sözleşme karşılığı hizmet alır. 25 Ekim 2017 tarihli 30221 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Okul Servis Araçları Yönetmeliği hükümler doğrultusunda hizmet alınmasını sağlar. Detaylı bilgi için tıklayın.

Yemek Hizmetleri

Okulumuzda yemek hizmetleri kurumumuzun anlaşmalı olduğu yemek şirketi tarafından sağlanır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sağlık Hizmetleri

Çocuklar için temel ilk yardım uygulamaları. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kütüphane Hizmetleri

Okul kütüphanemizde, öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı eğitim ve araştırma materyalleri yer almakta olup tüm gün hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Hijyen Hizmetleri

Fizikî alanlarımızın hijyen ve temizliği, kurumumuz personeli olan çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Güvenlik Hizmetleri

Okulumuzun fizikî alanları, güvenlik görevlimiz ve 7/24 kayıt yapan kapalı devre güvenlik kameraları ile takip edilmektedir.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Hizmetleri

Rehberlik çalışmalarımız; sorun yönelimli, iyileştirici ve önleyici rehberliği de içine almakla birlikte, bireyin olumlu gelişimini etkileyen tüm eğitim öğretim çalışmalarında yer alır. Detaylı bilgi için tıklayın.

Öğrenci İşleri ve Resmi Evrak Hizmetleri

Veli ve öğrencilerimizin olası; öğrenci belgesi, kayıt işlemleri, evrak teslimi-alınması, fatura alımı, veli-öğretmen-rehberlik-yönetici görüşmeleri yönlendirmesi, bilgi edinme ve bunun gibi çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesinde, destek amaçlı hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.

SEBİT/RAUNT Öğrenme Sistemi

Yeni Nesil Eğitsel Paylaşım ve İş Birliği Platformu” olarak, eğitim ortamınızı hızla dönüştürmek için tasarlandı.

Yeni çağın tüm eğitim dinamiklerini okullara kazandırmayı hedefleyen Sebit VCloud ve Rauntla öğrenciler kişiselleştirilmiş bir eğitim yaklaşımıyla sürece katılırlar. İş birliği ve iletişim odaklı öğrenme ortamlarında, sosyal ve akademik birikimlerini geleceğe taşıyarak başarılı olurlar.