Sürekli Uygulanan Projeler

SÜREKLİ UYGULANAN PROJELER

OKULUM TEMİZ


Milli Eğitim Bakanlığı’nın TSE ile belirlediği, “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi” , “Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı” nda yer alan kriterleri yerine getirerek, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) denetimlerinden geçmiş ve “Okulum Temiz Belgesi” almaya hak kazanmıştır.

 

 

 

 

ECHO SCHOOLS

TÜZYEKSAV /Özel Liderler Okulları olarak 2019 – 2020 Eğitim-Öğretim Yılında, Eko Okullar çalışmalarımız kapsamında Yeşil Bayrak ile ödüllendirildik.
Projede emeği geçen öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizi kutluyoruz.
Daha yeşil ve yaşanabilir dünya için Eko Okullar kapsamında yürütülen çalışmalarımız sonuç vermiş, Tüzyeksav Liderler İlkokul ve Ortaokulumuz 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Yeşil Bayrak almaya hak kazanmıştır. Emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyoruz.
TÜZYEKSAV Liderler Okulları Avrupa Yetenek Noktası olarak akredite oldu.
2016 Başvuru döneminde Avrupa Yetenek Noktası olarak akredite olma başvurumuz kabul edilmiştir. TÜZYEKSAV Liderler Okulları olarak Dünya Üstün Yetenekli Çocuklar Konseyi Üyeliğinin ardından Avrupa Yetenek Noktası olarak akredite edilmiş olmaktan dolayı gururluyuz, mutluyuz. Bu başarının gerçekleştirilmesinde emeği olan herkese, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ede
riz.